XIX Mistrzostwa Polski w Tańcach Polskich
Wieliszew, 5 - 7 kwietnia 2019

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

zgłoszone zespoły

276
Lista zespołów biorących udział w XIX Ogólnopolskim Konkursie Tańców Polskich
i XIX Mistrzostwach Polski w Tańcach Polskich MAZUR 2019 Wieliszew


1. Zespół Pieśni i Tańca „Beskid” z Bielska-Białej
Instruktorzy: Romana Polok

2. Dziecięcy Zespół Folklorystyczny „Cepelia” z Poznania
Instruktorzy: Jadwiga Banaś

3. Zespół Pieśni i Tańca „Dobczyce” z Dobczyc
Instruktorzy: Adrian Kulik

4. Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego „Jantar” im. Zygmunta Kamińskiego z Gdańska
Instruktorzy: Małgorzata Krzaczyńska, Modestas Taškinas

5. Kameralna Pracownia Tańca Gmina Stawiguda
Instruktorzy: Monika Nitkiewicz

6. Młodzieżowy Zespół Tańca Ludowego „Klementowice” z Klementowic
Instruktorzy: Łukasz Czerwiński

7. Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiak” z Krakowa
Instruktorzy: Aldona Skoczek

8. Zespół Pieśni i Tańca „Kortowo” Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Instruktorzy: Alicja Wojciechowska

9. Klub Tańców Polskich „Krajka” w Drohiczynie
Instruktorzy: Alina Małaszkiewicz

10. Klub Tańców Polskich „Maki i Powoje” z Krakowa
Instruktorzy: Katarzyna Hajdasz

11. Zespół Pieśni i Tańca „Malbork” 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego z Malborka
Instruktorzy: Anetta Ciok

12. Zespół Tańca Ludowego „Mały Głusk” Gmina Głusk
Instruktorzy: Damian Tryniszewski

13. Zespół Pieśni i Tańca „Małe Żuławy” ze Starego Pola
Instruktorzy: Anetta Ciok

14. Zespół Pieśni i Tańca „Małe Podlasie” z Siemiatycz
Instruktorzy: Krzysztof Szyszko

15. Para niezrzeszona Wrocław
Instruktorzy: Maciej Miś

16. Zespół Folklorystyczny „Marynia” Wronieckiego Ośrodka Kultury z Wronek
Instruktorzy: Hanna Galasińska, Jan Galasiński

17. „Niekrzesani” z Katowic
Instruktorzy: Paulina Radzik

18. Zespół Pieśni i Tańca Nowa Ruda” z Nowej Rudy
Instruktorzy: Ewa Miś-Krzemińska

19. Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Romana Turczynowicza w Warszawie
Instruktorzy: Łukasz Neter

20. Zespół Pieśni i Tańca „Politechniki Warszawskiej” z Warszawy
Instruktorzy: Jarosław Wojciechowski

21. Zespół Pieśni i Tańca „Powiśle” im. Kazimiery Walczak „Mamci” z Puław
Instruktorzy: Konrad Grabowski

22. Ludowy Zespół Artystyczny „Promni” im. Zofii Solarzowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego z Warszawy
Instruktorzy: Anna Marczyńska

23. Mielnicki Klub Taneczny „Sosenka” przy Zespole Szkół im. Unii Mielnickiej z Mielnika
Instruktorzy: Wioletta Kadej, Paulina Baranowska

24. Zespół Pieśni i Tańca „Warmia” Olsztyn
Instruktorzy: Agnieszka Krupińska

25. Klub Tańców Polskich „Tołwin”
Instruktorzy: Krzysztof Szyszko

26. Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego „Warszawianka” z Warszawy
Instruktorzy: Anna Lewandowska, Paulina Łukanowska, Norbert Późniewski

27. Wielkopolski Klub Tańców Polskich przy Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu
Instruktorzy: Joanna Bonicka, Marta Budziak, Paweł Tomczyk

28. Zespół Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna” z Zamościa
Instruktorzy: Monika Hildebrand, Jolanta Kalinowska-Obst

29. Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Lisiecka” Gmina Liszki
Instruktorzy: Anna Kruczek

30. Zespół Tańca Ludowego „Promyki” z Wieliszewa
Instruktorzy: Kamil Rząca, Dariusz Skrzydlewski
Foto